پنجشنبه 3 اسفند 1396   14:44:18
واحد خواهرانواحد خواهران
آخرين ويرايش صفحهآخرين ويرايش صفحه
چهارشنبه 2 اسفند 1396 11:55:38
پیوندهای مرتبطپیوندهای مرتبط
  بازديدهابازديدها
  تعداد بازديد اين صفحه: 905207
  تعداد بازديد از سايت: 61515832
  تعداد بازديد زيرپورتال: 905207
  اين زيرپورتال امروز: 198
  در امروز: 24521
  اين صفحه امروز: 198
  اخبار و رویدادهااخبار و رویدادها
  رئيس پرديس (خوهران) دانشگاه:

  امكانات آموزشي و رفاهي پرديس در سال تحصيلي آينده توسعه مناسبي خواهد يافت

   

  به گزارش روابط عمومي دانشگاه، خانم دكتر برقعي با اشاره به سرمايه گذاري و اهتمام ويژه دانشگاه براي توسعه امكانات آموزشي و رفاهي پرديس خواهران گفت: با افتتاح ساختمان جديد مجتمع امام خامنه اي، مساحتي بالغ بر هفت هزار و پانصد مترمربع به سرانه فضاهاي آموزشي و اداري مورد استفاده بانوان دانشگاهي افزوده خواهد شد.

   همچنين ساختمان جديد با الحاق و اتصال به ساختمان قبلي مجتمع امام خامنه اي به يك مجموعه ي زيبا تبديل مي شود و ورودي هر دو ساختمان بطور مشترك در ضلع جنوبي در حال نما سازي است.

  :وي افزود: با هدف تمركز مجموعه هاي خوابگاهي، دانشگاه در نظر دارد ساختمان معصوميه را در دو مرحله به خوابگاه تغيير كاربري دهد كه در فاز اول، از ترم آينده نيمي از آن پس از آماده سازي دراختيار دانشجويان قرار خواهد گرفت و فاز بعدي پس از آماده سازي فضاي آموزشي مناسب براي دو دانشكده فني و مهندسي و علوم پايه به انجام خواهد رسيد كه با اين اقدام بهبود كمي و كيفي قابل توجهي در خوابگاه دختران خواهيم داشت و در واقع مجتمع خوابگاهي مطلوب به همراه فضاي سبز و امكانات بسيار عالي را شاهد خواهيم بود.

  دكتر برقعي همچنين با اشاره به بهسازي ساختمان معصوميه گفت: در ترم آينده فقط دو دانشكده ي فني و مهندسي و علوم پايه با توجه به امكانات مورد نياز، در ساختمان معصوميه باقي خواهند ماند كه اميدواريم در آينده نزديك با تكميل ساختمان چند منظوره(ساختمان چهارم) از مجتمع امام خامنه اي، بخش قابل توجهي از كمبودهاي فعلي محيط هاي رفاهي و اداري خواهران گرامي مانند سلف، محيط اداري مناسب، و مشكلات آزاردهنده كتابخانه برطرف گردد.

  رئيس پرديس (خواهران) همچنين گفت: در حوزه محوطه سازي و زيبا سازي محيطي هم طرح هاي زيادي در حال اجراست كه انشاء الله دانشجويان عزيز شاهد فضايي شاداب و دلپذير در ابتداي ترم خواهند بود كه به تدريج تكميل هم مي شود.

  وي با تشكر ويژه از رياست دانشگاه، مجموعه هاي معاونت اداري و مالي و دفتر فني نظارت بر طرح هاي عمراني گفت: اين پروژه ها با دلسوزي و تلاش و سرعت بالايي در حال انجام است و انتظار ما از همه دانشگاهيان كمك و همدلي براي ايجاد فضايي شاداب و دوست داشتني در محيط دانشگاه و به ويژه در پرديس خواهران است.

  عکس های مرتبط :

   
  امتیاز دهی
   
   

  تعداد بازديد اين صفحه: 232
  ديگر بخش ها درباره دانشگاه قم سامانه هاپيوندهاي مفيدارتباط با ما
  آدرس پستي: قم - بلوار الغدير - بعد از شهرك قدس - دانشگاه قم
  كدپستي: 3716146611
  تلفن : 32103000- 025
  فكس : 32854499- 025
  پست الكترونيكي:
  خانه |
  Guest (Qomuniguest)

  واحد خواهران دانشگاه قم
  مجری سایت : شرکت سیگما